Loading Events
  • This event has passed.

Giancarlo Russo. Karel Lewit Functional Approach Level 1+Level 2

Po jau įvykusio pirmojo šio seminaro lygio sulaukėme puikių atsiliepimų iš dalyvių bet norinčių sudalyvauti naujokų, todėl prieš antrąjį lygį dar kartą organizuojame pirmąjį – visiems kurie nespėjo sudalyvauti šį kartą. Tuo pačiu galite dalyvauti abiejuose lygiuose iš karto!!

Giancarlo asmeniškai bendradarbiavo su Prof. Lewitu paskutinius 10 jo gyvenimo metų. Jis yra tikras metodo ekspertas ir pats cituoja profesorių, sakydamas, jog metodas neturi būti dogmatiškas ar sekti fiksuotas schemas. Dėl to pavadinome šį seminarą požiūriu, nes jis turi būti plastiškas ir pritaikytas pagal kiekvieno unikalius poreikius.
Taigi, seminaro tikslas nėra tik išmokyti Karel Lewit metodo pradmenų, bet ir pagal jo pačio norą, perduoti mastysenos būdą, kuris būtų nuolat evoliucionuojantis ir prisitaikantis. Dėl šios priežasties Giancarlo taip pat entuziastingai dalinasi savo asmeninėmis įžvalgomis, integruodamas tai, ką išmoko iš profesoriaus su tuo, ką žino apie rytų kovų menų principus (o žino jis daug), kurie yra nuostabi žmogaus judėjimo potencialo išraiška. Taip pat viską suriša ir praturtina jo žinios apie hipnozę ir hipnoterapiją, nes norėdami suprasti žmogaus elgseną privalome suprasti kaip veikia jo protas.

The aim of the seminars therefore is not about teaching simply the basis of Karel Lewit approach, but at the same time, as desired by the Author, to convey a way of reasoning, a mental approach to the patient that has to be plastic, in constant evolution; for this reason Giancarlo, on top of the latest understandings of Professor Karel Lewit, eagerly adds his personal view on them, integrating what he learnt from his professor with what he knows about oriental martial arts principles, which are a clear manifestation of the potential perfection and efficacy of the human movement, enriching all the above with concepts of hypnosis and hypnotherapy, since a basic knowledge about how the mind works is fundamental for a complete understanding of the human behavior which clearly has a deep influence on human motor skills and abilities.

October 23 2019

Details

Start: 2019-10-23 @ 8:30 am
End: 2019-10-28 @ 5:30 pm
Cost: 350 €
Event Categories:
Event Tags:,
Website: Visit Event Website

Venue

Kaunas

Kaunas, Lithuania

+ Google Map

Organizer

Smart Moves Academy
Phone: +37062895187
Email:
Website: Visit Organizer Website