Loading Events
  • This event has passed.

Kęstutis Laurinskas | Dinaminė Neuro-raumeninė stabilizacija

Kviečiame į praktinį DNS (dinaminė neuro-raumeninė stabilizacija) workshop’ą, kuriame bus pristatoma kūno kontrolės ir giliosios stabilizacijos pratimų sistema, paremta vystymosi kineziologijos ir dinaminės neuro-fiziologijos principais.

Gebėjimas suprasti ir valdyti judėjimo sistemos elementus ir principus, skirtingais vystymosi etapais priklausė nuo bendros individo motorinės programos. Subrendusio žmogaus galimybės išnaudoti ir pasiekti judesių efektyvumą priklauso nuo įgūdžių, kurie formavosi skirtingais vystymosi etapais kūdikystėje.
DNS – tai sistema, apimanti efektyvaus judesio atlikimą integruojant kvėpavimo efektyvinimą, giliosios stabilizavimo sistemos aktyvinimą, kūno dalių disociavimą bei geresnę judesio kontrolę. Kvėpavimo ir diafragmos valingas aktyvavimas stabilizuojant kūno šerdį (core stability) gerina judesio kontrolę ir leidžia optimaliai išnaudoti kūno potencialą.

DNS sistema sportinėje praktikoje žinoma gerinant ir didinant kūno raumeninės pusiausvyros bei kūno dalių kontrolės galimybes. Pratimų įvairumas skirtingomis kūno padėtimis ir skirtingomis raumenų rekrutavimo sekomis (variabilumo, eiliškumo ir erdvės neurofiziologiniais principais) sukuria stabilizavimo strategijas, palankias efektyveniam judėjimo sistemos išnaudojimui.

Pagerėjusi Dinaminė Neuro-Raumeninė Stabilizacija (DNS) reikalinga:
– turintiems kvėpavimo sistemos sutrikimų ir kvėpavimo efektyvumo sumažėjimą;
– kenčiantiems lėtinius nugaros skausmus;
– patiriantiems nuolatines galūnių (viršutinių ir apatinių) traumas;
– kenčiantiems kaklo perkrovas ir skausmus;
– patiriantiems nemalonius pojūčius dėl krūtininės nugaros dalies mobilumo sutrikimo.

Kam skirtas seminaras:
Kineziterapijos ir reabilitacijos specialistams, sporto medikams, treneriams, sportininkams ir visiems, besidomintiems sveikatinimo galimybėmis judesiu.

LEKTORIUS:
Kestutis Laurinskas – daugiametis Lietuvos Olimpinio sporto centro, Olimpinės rinktinės kineziterapeutas. Judesiu grįstos reabilitacijos šalininkas, pirmenybę skiriantis traumų prevencijai, įvaldęs ir apjungęs daugelį judėjimo vertinimo ir korekcijos sistemų (FMS, DNS, Kinetic control, Stuart McGill metodas).

Seminaro kaina:
Ankstyva registracija (iki kovo 8 dienos) 109 Eur ‼️
Pilna kaina 129 Eur

Būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected]

March 23 2019

Details

Date: March 23
Time: 10:00 am - 6:00 pm
Cost: 109 €
Event Categories:
Event Tags:,
Website: Visit Event Website

Venue

Sportshouse

Savanorių pr. 276
Kaunas,

+ Google Map

Phone:

+370 67151215

Visit Venue Website

Organizer

Smart Moves Academy
Phone: +37062895187
Email:
Website: Visit Organizer Website