Loading Events
  • This event has passed.

Paul Bielak. Advance Training Performance System

Paul Bielak yra asmeninis treneris, šiuo metu dirbantis ir turintis savo fitneso klubą Prahoje. Jis kilęs iš Kanados, kur užsiiminėjo kovos menais ir fitnesu nuo 1991 metų. Būdamas 19 metų, Paul nusprendė išmokti Samurajų meno, tad 10 metų praleido Japonijoje to mokydamasis. Jo kelionė per kovos menus tęsėsi su Karate, Kikboksu, Ai-do, Kobudo ir Capoeira. Tačiau po rimtos traumos Paul nusprendė, kad geriau jausis stengdamasis įkvėpti kitus, todėl pasirinko treniravimo kelią. 2009 metais jis vedė ir persikėlė gyventi į Prahą.
Mums Paul Bielak yra išskirtinai įdomus dėl savo patirties daugelyje skirtingų žmogaus judėjimo ir fitneso sričių. Taip pat jis turi didelį žinių ir aplankytų kursų bagažą, įskaitant visus Gray Institute kursus, Anatomy trains, McGill metodo kursus, Craig Liebenson ir DNS seminarus bei daugelį kitų. Pats C. Liebenson mums asmeniškai ir parekomendavo pasidomėti Paul Bielak.
Iš šių kursų mes tikimės susintetintų žinių apie bazinius žmogaus judėjimo principus, fitneso progresijas, fizinį parengimą, aukštesnio sudėtingumo judesių improvizacijas bei skausmo kontrolę.
Šiame dviejų dienų seminare (I lygis) bus padengiamos šios temos:

1. Laikysena ir kvėpavimas
– Anatominė padėtis, centravimas, apkrovos pasiskirstymas. Diafragminis kvėpavimas, proksimalinis stabilumas distaliniam mobilumui, “Kiai” funkcija, Okinawos kvėpavimas, energijos nuotėkiai, pavyzdžiai, praktika.
2. Akys ir judėjimo kryptis
– Stuburas juda ten, kur juda akys, trakcija ir kompresija pagrįstas judesys, raumens ir sąnario strategija, minčių ir vaizduotės svarba, dėmesingumo (mindfullness) tikslas, periferinio regėjimo triukai, pavyzdžiai, praktika.
3. Šerdies stabilumas / svorį laikančių sąnarių mobilumas
– Netinkamų mobilumo metodų, pasibaigiančių skausmu, pavyzdžiai, šerdies raumenyno funkcija vs. galūnių funkcija, klubo ir peties mobilumo praktika, BackFitPro didysis trejetas pagal AT.
4. Šerdies stabilumas prieš viso kūno stabilumą
– Vienos kojos pusiausvyros matrica, stovėjimas ant galvos, stovėjimo ant rankų seka, queda de rins, visos kinetinės grandinės stabilumas.
5. Globalūs judesių stereotipai
– Įtūpsto matrica, stereotipai pagal klubo sąnario struktūrą, judėjimas ant žemės, perėjimas į stovimą padėtį, atletinė padėtis, sagitaliniai judesiai, frontaliniai judesiai, rotaciniai judesiai, ipsilateraliniai judesiai.
6. Pėdos – stabilizacinės sistemos seka
– Fiksacijos taškas + šerdies stabilumas vs fiksacijos taškas + energijos nuotėkis, tinkamas kvėpavimas. Delno, pėdos, kelio, dilbio ar šerdies kaip fiksacijos taško skirtumai.

Antrajame kursų lygyje bus koncentruojamasi daugiau į fizinį rengimą, periodizaciją, atletines kompetencijas, kliento priežiūrą ir atsigavimo strategijas.
Seminaras vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos rasite www.smartmoves.lt

September 14 2019

Details

Start: 2019-09-14 @ 8:00 am
End: 2019-09-15 @ 5:00 pm
Cost: 250 €
Event Categories:
Event Tags:
Website: Visit Event Website

Venue

Kaunas

Kaunas, Lithuania

+ Google Map

Organizer

Smart Moves Academy
Phone: +37062895187
Email:
Website: Visit Organizer Website